שולחן אוכל נפתח 

צריכים לרכוש שולחן אוכל חדש? זה הזמן להחליט איזה שולחן ישרת אתכם הכי טוב, על איזה שולחן תוכלו להגיש את הארוחות בצורה הטובה והנוחה ביותר. לשמחתכם הרבה יש מגוון רחב של סוגי שולחנות שאתם יכולים לבחור מביניהם.

לפני שנציג את הסגנונות השונים, חשוב לומר, כל שולחן אוכל חייב להכיל 2 אלמנטים עיקריים, ראשית, הוא צריך להספיק לפחות ל-4 אנשים (למרות שכיום שולחנות כבר מכילים מקום לפחות ל-6 אנשים) וכן הוא צריך להיפתח. כמעט כל שולחן אוכל נפתח ובכך אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לארח מספר אורחים נוספים. בדרך כלל באמצעות פתיחת השולחן אנחנו יכולים לארח עוד 2 עד 4 אנשים.

כאמור ניתן למצוא סוגים שונים של שולחנות אוכל, החל משולחן פינת אוכל עגול, שולחן אוכל מרובע או מלבני. השולחן הקלאסי הוא כמובן מלבני, כך שבראש השולחן יכול לשבת בן אדם אחד (מכל צד), ולאורך השולחן עוד מספר אנשים. שולחן פינת אוכל עגול לעומת זאת, אין מי שיעמוד בראשו. למי שחושש, ניתן למצוא שולחן אוכל נפתח גם עבור שולחן אוכל עגול.

מלבד העיצוב של השולחן, יש כמובן את שאלת החומר ממנו הוא עשוי. אנחנו יכולים למצוא שולחנות אוכל נפתחים ואחרים מחומרים שונים. כך למשל, אנחנו יכולים למצוא שולחן פינת אוכל עגול מזכוכית כמו כן אנחנו יכולים למצוא שולחנות מסוגים שונים עץ, פורמייקה, ומי שמעוניין לחסוך בעלויות יכול גם למצוא שולחנות מפלסטיק אשר יכולים להתאים כשולחן אוכל, למרות שמדובר בחומר שמתאים פחות למטבח ויותר למקומות אחרים, נניח למרפסת, גינה או גג.

נקודה נוספת היא, המבנה של הרגליים של השולחן, בדרך כלל מדובר על 4 רגליים, שניים בכל צד. ככל שהשולחן ארוך יותר, סביר להניח שיהיו לו יותר רגליים. במקרים מסוימים, הרגליים נמצאות במרכז השולחן. חשוב לומר שגם האופן בו השולחן נפתח הוא לא קבוע, לפעמים הוא נפתח מהאמצע ולפעמים מהקצוות. ההבדל הוא בנוחות שכן מבחינת אורך פתיחת השולחן, הדבר לא משנה בהכרח.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו, רהיטי המושבה, אצלנו תוכלו לקבל את כל הפרטים אודות שולחנות אוכל נפתחים, ניתן ליצור איתנו קשר והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. אנחנו מציעים דוגמאות שונות של שולחנות אוכל ואתם מוזמנים למצוא את הסגנון המועדף עליכם. פנו אלינו עוד היום בטלפון או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. 

logo בניית אתרים