ספה פינתית 

מה הדבר שאנחנו הכי כמהים לו כשאנחנו חוזרים מיום עבודה? יש כאלה שכמהים לארוחה טובה, יש מי שממהר להיכנס לאמבטיה חמה, אחרים ממהרים לילדים, לבן או לבת הזוג, ויש מי שכל מה שהוא רוצה זה להיזרק מול הטלוויזיה על ספה נוחה ולא לקום ממנה עד שהוא ייאלץ ללכת לישון במיטה.

לכל ספה בבית, בין עם זו ספה פינתית ובין עם זו ספת שזלונג, ספת ריש או ספה אחרת, יש מקום של כבוד בבית, לא משנה אם אנחנו מדברים על בית עם ילדים או בלי ילדים. לכל אחד יש גם את הספה האהובה עליו ולמרבית האנשים יש גם את המקום האהוב על הספה. זה עניין של הרגלים שאנחנו רוכשים עם השנים, הנאות קטנות שעושות לנו טוב בחיים.

בשביל שנוכל ליהנות מהרגל שכזה, נצטרך להחליט איזו ספה יכולה להתאים לצרכים שלנו. לשם כך עלינו לבחון את המרחב בו אנחנו רוצים למקם את הספה. חשוב לומר, אם בעבר היה נהוג למקם ספה בעיקר בסלון (כשמדובר על מבני מגורים), היום כבר ברור שספות יכולות להיות בעוד חדרים בבית. אנחנו יכולים למצוא ספה פינתית מבד בחדר השינה של הילדים או ההורים, אנחנו יכולים למצוא ספת שזלונג במרפסת או בגג ואפילו ספות בחצר או בגינה. הדבר תלוי, שוב, בתנאי המרחב ובצרכים של דיירי הבית.

אנחנו יכולים לבחור במבנה הקלאסי של ספות, שלוש פלוס שניים, אפשר להוסיף על זה גם ספת יחיד. כיום, עם זאת, נהוג לרכוש ספות במבנה מעט שונה, למשל, ספת שזולנג, ספה מחוברת לשלוש או לשניים, עם מקום לרגליים כך שניתן לשכב בנוח ולא חייבים רק לשבת.

ניתן כאמור, לרכוש ספת שלוזנג פינתית, כלומר כזו שניתן להציב בפינת החדר כך שהיא גם לאורך וגם לרוחב, בצורה כזו אין צורך לחפש מקומות להציב את הספות השונות, הרי ברור שנציב אותן לצד הקירות, העניין הוא שצריך אז לבדוק שאין שום דבר על הקיר וכך הספה יכולה להיות מוצבת שם ללא בעיה.


אם אתם רוצים לדעת עוד על ספות לבית או למשרד, ספת שלוזנג או ספה פינתית, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אצלנו ברהטי המושבה תוכלו למצוא את כל סוגי הספות שאתם מחפשים. ניתן לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות, הצוות שלנו מחכה לכם ומוכן לעזור בכל עת. 

logo בניית אתרים