מיטה זוגית מעוצבת


אין ספק שאחד הרהיטים החשובים ביותר בבית, אלה שגורמים לנו לחשוב הכי הרבה, איזה מהם נקנה, היא המיטה שלנו. זה נכון כשמדובר על מיטה להורים וזה נכון כשמדובר על מיטה לילדים. בסופו של דבר, להבדיל מכל ריהוט אחר, על המיטה אנחנו נשכב כל לילה, לפחות 6 שעות אם לא יותר, אז מן הסתם חשוב מאוד שנרכוש את המיטה הטובה ביותר עבורנו, זו שיכולה להתאים לנו בכל צורה שהיא. זה נכון, בוודאי, גם כשחושבים על מיטה לילדים. 

ההבדל בין מיטה זוגית מעוצבת או אחרת למיטת ילדים, זה לא רק בגודל אלא באלמנטים נוספים. מיטה זוגית מעוצבת, היא מן הסתם מיטה לשניים, זו יכולה להיות מיטה של 180 סנטימטר עד 220 ואפילו 240 סנטימטר. מיטה לילדים היא בדרך עד 160-170 סנטימטר. אך אנחנו יכולים למצוא מיטת ילדים נפתחת, כזו שמאפשרת לילד להזמין חברה או חברה לישון אצלם. כאן אנחנו יכולים לראות שילובים, בין מיטה שנפתחת מלמטה, מיטה מתקפלת, או מיטה שניתן להרים אותה ואז מתחתיה יש עוד מיטה. 

הבדל נוסף בין מיטה זוגית למיטת ילדים, הם האלמנטים שמסביב. מיטה זוגית מעוצבת יכולה לבוא בתקן קרש מיטה בלבד אך היא יכולה גם לבוא בדמות מיטה מתכווננת, מיטה עם ארון מצעים מתחתיה או מלפניה, מיטה עם ראש וכן עם שידות בצדדים. לעומת זאת, מיטה לילדים תכלול בדרך כלל ארון מצעים מתחתיה והיא לא תכלול שידה. מה שכן, היא תכלול ראש מיטה ומעקה בטיחות (תלוי בגיל הילדים) בשביל שלא יהיה ניתן ליפול מהמיטה בלילה. 

המיטות גם שונות בעיצוב, כלומר, אנחנו יכולים למצוא מיטה זוגית מעוצבת בסגנון מודרני, כלומר מגוון צבעים, שילוב של חומרים, פרזול ייחודי, או מיטה בסגנון קלאסי, שמרני, אחידות, עיצוב נקי. אצל ילדים, המיטה תהיה מעוצבת בסגנון מודרני או לפחות סגנון שמתאים לגיל שלהם, בין אם מדובר במיטות נוער ובין אם מדובר במיטה של ילדים קטנים. כל אחד ייהנה ממיטה בעיצוב שמתאים לגיל שלו. 

לסיום, אנחנו מזמינים אתכם לרהיטי המושבה לראות דוגמאות שונות של מיטה זוגית מעוצבת וכן של מיטת ילדים נפתחת, על פי הצורך שלכם. ניתן ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. אצלנו תוכלו את כל מה שאתם צריכים ורוצים לדעת אודות מיטות להורים וילדים, וכמובן ליהנות מהצעות מחיר אטרקטיביות. 

logo בניית אתרים