מזנון טלוויזיה

כשאנחנו נכנסים לסלון של בית, לא משנה אם מדובר בבית של אנשים צעירים או מבוגרים, אחד הדברים הראשונים שאנחנו שמים לב אליהם הוא הסלון. המקום בו הכל מתרחש, מרכז הבית למעשה. כאן יושבים עם בני משפחה, כאן יושבים עם חברים, כאן צופים בטלוויזיה או קוראים עיתון.

בין הרהיטים שנמצאים בסלון ומהווים את בסיס העיצוב שלו, נמצא כמובן מזנון טלוויזיה, המקום בו ממוקמת הטלוויזיה ולרוב עוד מספר מכשירים חשמליים נלווים, כמו סטרימר, ממיר, DVD ועוד.

העולם של מזנוני טלוויזיה עבר שינוי במהלך השנים, הן בזכות העובדה שהאלמנטים השונים שמותקנים על גבי המזנון השתנו והן בגלל שתפיסת העיצוב והמרחב שלנו השתנתה. בעבר טלוויזיה לא היתה דבר משמעותי (אם היתה בכלל בבית), אז המזנון היווה מקום בו הציבו ספרים, צלחות, כוסות ודברים אחרים. כשהטלוויזיה נכנסה לחיינו אז המזנון הפך להיות "מזנון טלוויזיה" והיא עמדה במרכז, אך עדיין מסביב היו אותם אלמנטים שהתייחסנו אליהם. בכל מקרה המזנון היה עשוי עץ פשוט וברוב המקרים, הוא גם היה כהה. 

עם השנים, הטלוויזיה הפכה להיות המוקד העיקרי בסלון כשלצידה נוספו אקססוריז לבית, כולל גדגטים שונים אשר עבור חלקם היה צורך להשתמש בטלוויזיה, לכן כל הרעיון של מזנון, היה להוות מקום בו ניתן להציב את הדברים הנ"ל. גם תפיסת המרחב שלנו השתנתה, ובמקום מזנונים עמוסים, התחלנו להשתמש במזנונים פשוטים יחסית, כאלה שלא תופסים הרבה שטח. כמו כן הצבע השתנה. אפשר לראות יותר מזנון לבן מאשר צבעים אחרים, מתוך ניסיון לשלב את המזנון במרחב הן מבחינת גודל והן מבחינת צבע.

כיום מזנון טלוויזיה הוא הרבה פעמים דבר שנמצא שם בשביל שנוכל להציב עליו אקססוריז לבית, אך במקרים רבים, נוכל למצוא סלונים ללא מזנון. הטלוויזיה מותקנת על הקיר, מדפים מסוימים מחזיקים את האקססוריז השונים, ובכך פתרנו את הבעיה. פינינו לעצמנו שטח נרחב בסלון ויצרנו עיצוב מינימליסטי. זה נוח ופשוט. בתים שכן מעוניינים במזנון טלוויזיה, בוחרים בדרך כלל מזנון מודרני, בהיר וייחודי.


אם אתם מעוניינים לדעת עוד על מזנונים לבית ובפרט מזנון טלוויזיה, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו ברהיטי המושבה מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא. ניתן לפנות אלינו דרך האתר או בטלפון. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין, הצוות שלנו מחכה לכם. 

logo בניית אתרים