חנויות עיצוב הבית


עברתם דירה? שיפצתם? מזל טוב !! עכשיו מגיע השלב הקשה של רכישת רהיטים לבית. אבל הסירו דאגה מלבכם כי אנחנו גילינו דרך להקל עליכם. אתם בטח רוצים לדעת מה גילינו וכרגע אנחנו רק יכולים לתת לכם רמז: מדובר בביקור בחנויות עיצוב הבית לצורך רכישת רהיטים חדרי שינה ודברי נוי לבית. רוצים יותר מרמז? המשיכו לקרוא.
אם עברתם לדירה חדשה או שיפצתם את דירתכם אתם בטח רוצים להתחדש ברהיטים שונים : רהיטים לסלון, רהיטים חדרי שינה, רהיטים לחדרי ילדים, ארונות, רהיטים לפינות אוכל, מזנונים ועוד. המהדרים אפילו רוכשים בהזדמנות זו דברי נוי לבית ואקססוריז שונים כמו שידות וסטנדים מעוצבים. אבל איפה מוצאים את כל הפלא הזה ? בחנויות עיצוב הבית כמובן.
אנחנו ממליצים על חנות אחת שהיא הרבה יותר מחנות : רשת רהיטי המושבה. ברשת זו תמצאו את כל הרהיטים הנדרשים כולל רהיטים חדרי שינה, דברי נוי לבית, חדרי ילדים ועוד. מבחר זה יאפשר לכם לרהט את כל הבית בבת אחת ולשמור על סגנון עיצובי. בניגוד לחנויות עיצוב הבית אחרות, החנויות של רשת זו מקפידים על מחירים זולים במיוחד הודות לדרך שיווק ייחודית. דרך שיווק זו מצריכה הסבר נפרד שמיד נפרט לגביו.

דרך השיווק הייחודית
כאמור לרשת רהיטים זו יש דרך שיווק ייחודית שחוסכת לכם את פערי התיווך. איך זה אפשרי? פשוט הרשת משווקת את הרהיטים ישירות מהיבואן לצרכן ובכך מבטיחה מחירים זולים במיוחד. אבל זה לא הכל כי כל רהיטי הרשת הם איכותיים ומיוצרים מהחומרים הכי טובים . ואיפה אתם יכולים להינות מכל הטוב הזה? בסניפי הרשת באור יהודה ובמושב ברכיה או באינטרנט.
האינטרנט חוסך מכם נסיעה מיוחדת כך שאתם אפילו לא צריכים לצאת מהבית או מהמשרד. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לעמוד הפייסבוק, האינטסגרם, הטויטר או הפינטרסט של הרשת בזמנכם החופשי ולהתרשם מהמבחר. לא סתם רשת רהיטים זו נחשבת לרשת הרהיטים הזולה במדינה ולבעלת שם בתחומים הבאים : איכות, שירות, אמינות והקפדה על שביעות הרצון של הלקוחות. 

logo בניית אתרים