ארון בגדים פינתי

כל זוג, בלי או עם ילדים, אשר מעוניין לרכוש ארון בגדים לעצמו או לילדים, מתלבט לא פעם בשאלה איזה ארון מוטב לרכוש, האם זה ארון רגיל, ארון הזזה, כמה דלתות אמורות להיות בו, וכן הם מתלבטים לגבי מאפיינים נוספים כמו גבוה, סוג עץ, צבע עץ ועוד.

בפני כל זוג עומדת השאלה, האם לבחור ארון בגדים פינתי או ארון בגדים על פני כל הקיר, ואם הם בוחרים בארון על פני כל הקיר, האם זה יהיה ארון בגדים עם דלתות ציר או ארון הזזה 2 דלתות ואולי ארון הזזה 3 דלתות. כל הארונות יכולים להתאים למבוגרים ולצעירים, להורים ולילדים, אך השאלה איזה ארון נבחר תלויה, מן הסתם, בהיבטים כמו גודל החדר, כמות הבגדים שהארון צריך להכיל, הצרכים של מי שישן בחדר, וכן חשוב הגיל שלו, הרי במקרים מסוימים, כשמדובר בילדים, נעדיף אולי ארון נמוך יותר מאשר ארון הזזה 2 דלתות או ארון בגדים פינתי שמגיע מהרצפה לתקרה, כך הם יוכלו לקחת בגדים בעצמם, גם מהמדפים העליונים.

ארון הזזה 2 דלתות או ארון הזזה 3 דלתות, יכולים להיות באותו גודל, לאורך ולגובה, ההבדל יהיה בגודל הדלתות. מלבד כמות הדלתות, הרי חשוב לבדוק שהדלתות חזקות מספיק, שהמסילות מספיק איכותיות בשביל להעביר את הדלתות מצד לצד בצורה נוחה. מלבד זאת, חשוב לבדוק שהארון בפנים, כולל מדפים, מגירות, מקום לתליית בגדים ואפילו אזור ריק בו ניתן לשים נעליים או דברים אחרים.

לפעמים ארון בגדים, בין אם הוא ארון הזזה 2 דלתות או ארון הזזה 3 דלתות, מכיל גם חפצים נוספים, למשל, שמיכות, מצעים, וכן משחקים. הדברים תלוי כמובן בסוג הארון, גודלו, האם יש בחדר עוד ארונות או פתרונות אחסון אחרים, וכן הרבה פעמים זה פשוט תלוי בשאלה עד כמה זה נוח לאחסן בתוכו את הדברים האלה.

לפני סיום חשוב מאוד לבדוק, את מלוא הצרכים לפני שרוכשים ארון בגדים, מאחר וזו רכישה שאמורה להתבצע פעם בעשר-עשרים שנה וחבל לרכוש ארון שלא נוכל לעשות בו שימוש אופטימאלי.

אם אתם מחפשים מקום לרכוש בו ארון בגדים פינתי או ארון הזזה 2 דלתות או 3 דלתות, זה הזמן לפנות אלינו אל רהיטי המושבה, המקום בו תוכלו למצוא מגוון רחב של רהיטים וארונות מסוגים שונים. ניתן ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. 

logo בניית אתרים