ארונות

יותר ויותר הורים, מעדיפים היום לרכוש ארון בגדים לילדים בדמות ארון הזזה מאשר ארון כנף, כלומר דלתות שנפתחות על ציר. אנחנו יכולים לראות מגוון רחב של דוגמאות לארונות הזזה לחדר שינה שמתאים לחדרי ילדים, והם משתלבים בצורה הרבה יותר נוחה בחדרים אלו.

לפני שנסביר מדוע נכון יותר לרכוש ארונות הזזה לחדר שינה ובפרט לחדרי ילדים, נציין, שניתן למצוא ארונות הזזה עם 2 דלתות, 3 דלתות, וארונות גדולים כוללים גם 4 ו-5 דלתות, כאלה שמתאימים בעיקר לחדרי שינה של הורים אשר יש בהם מספיק מקום לארונות כאלה וכן מן הסתם, מספיק בגדים וחפצים אחרים שניתן לאחסן בארונות אלו.

אז מדוע נכון לרכוש ארונות הזזה לחדר שינה ובפרט לחדרי ילדים? ראשית, ארונות הזזה הם תופסים פחות מקום מאשר ארונות רגילים. אם אנחנו נפתח את הארון אנחנו לא צריכים לשמור שהמקום לפני הדלת יהיה פנוי. על כן המרחב בחדר נשאר פנוי. שנית, ארונות הזזה הם יותר בטוחים, במיוחד עבור ילדים, הם פחות נוטים להתפרק עם הזמן, הסיכוי לקבל מהם מכה או שהדלת תיסגר על האצבעות הוא יותר נמוך, שלוש, ארונות הזזה לחדר שינה יכולים להשתלב בצורה הרבה יותר בעיצוב החדר, כי הם תופסים פחות מקום.

יש לציין, ניתן למצוא ארונות הזזה באיכות דומה לזו של ארונות ציר, למרות שהרבה פעמים אנשים נוטים לחשוב שהמבנה של ארונות הזזה הוא פשטני יותר ועשוי מחומרים פחות איכותיים, זה לא מדויק, אומנם יש ארונות הזזה באיכות נמוכה, אך זה נכון גם לגבי ארונות ציר, בשני המקרים ניתן למצוא ארונות הזזה גם באיכות גבוהה, עשויים מעץ מלא ועשוי באיכות גבוהה, ארון שמחזיק מעמד זמן רב. הרי ידוע שבדומה לרהיטים רבים אחרים, גם ארונות ובפרט ארונות הזזה אמורים להחזיק שנים רבות ואין סיבה שנקנה משהו שלא יכול להחזיק אצלנו לפחות 10 שנים, אם לא יותר.

נקודה חשובה אחרונה, כשרוכשים ארונות ובפרט ארונות הזזה, חשוב לשים לב לא רק למבנה הדלתות אלא גם למבנה הפנימי בשביל שיהיה ניתן לאחסן את הביגוד והחפצים כמו שצריך.

לסיום, אם אתם מחפשים ארון בגדים לילדים או לכם, זה הזמן לפנות אלינו, רהיטי המושבה, אצלנו תוכלו למצוא ארונות בסדרי גודל שונים ובאיכות גבוהה. ניתן למצוא אצלנו ארונות הזזה ועוד סוגים שונים של ארונות, ניתן ליצור איתנו קשר עוד היום. 


logo בניית אתרים